top of page
  • tibolachaert

Schaaknamiddag en spaghettiavond

Om het nieuwe seizoen goed in te zetten, organiseerden we een schaaknamiddag en spaghettiavond voor onze jeugdspelers en ouders. Op het programma stond een simultaan tegen Xander en Tibo, een blitztornooi en overheerlijke spaghetti. Met zo'n 40 hongerigen en enthousiaste jeugdspelers was het een geslaagde eerste editie!


Vrijdagavond 15 september staat de eerste ronde van het Open van Wetteren op het programma. Inschrijven kan door aanwezig te zijn bij de start van de ronde om 20u15. Het reglement vind je alvast hier.


Enkele sfeerfoto's:


32 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Op 24 juni namen onze jeugdspelers deel aan het jeudgschaakcriterium in Landegem. Op deze zeer warme dag gaven ze allen het beste van zichzelf! Jacob speelde zijn eerste tornooi in de -8. Jammer genoe

Post: Blog2_Post
bottom of page